دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

سايتي براي خيانت مردان و زنان متاهل!

سایت خیانت مردان به زنان متاهلموسس شركت دوست يابي اشلي مديسون با ذكر اين نكته با ايجاد سايت اينترنتي افراد متاهل را در امريكا و اروپا وارد زندگي بيرون از ازدواج خود مي كند.تحقيقات موجود نشان‌دهنده‌ي آن است كه بين ۲۰ الي ۴۰ درصد مردان و حدود ۲۰ الي ۲۵ درصد زنان در طول زندگي زناشويي خود به همسرانشان خيانت مي‌كنند.

آقاي «نوئل بيدرمن» خالق و طراح اصلي سايت كه مرد ۳۹ ساله‌ي متأهلي است كه دو فرزند نيز دارد، توانسته است در مدت هشت سال شركت اينترنتي‌اش را در امريكا، كانادا و ۱۰ كشور اروپايي گسترش دهد. نزديك به ۹ ميليون زن و مرد متأهل ضمن عضويت در سايت مزبور اين فرصت را براي خود فراهم كرده‌اند تا با افراد متأهل ديگر براي ايجاد رابطه‌ي بيرون از ازدواج تماس برقرار كنند.

تحقيقات و آمارهايي كه در حقيقت اولين جرقه‌ي راه‌اندازي شركت خدماتي آقاي «بيدرمن» بود. او پي برد كه برخلاف ساير مراكز دوست‌يابي توجه خود را معطوف جمعيت بزرگِ متأهلين جامعه نمايد كه با وجود دشواري‌ها و ريسك فراوان به هر حال تن به خيانت مي‌دهند.

 

سایت خیانت مردان به زنان متاهل


كمپاني آقاي «بيدرمن» ضمن تحقيق كوچكي در سال ۲۰۰۲ به اين نكته پي‌برد كه بيشترين نام برگزيده شده براي دختران تازه متولد شده «اَشلي» و «مديسون» بوده است و به همين خاطر دو اسم عمومي‌تر زنانه‌ي فوق را براي عنوان كمپاني خود انتخاب كرد. بررسي‌هاي اوليه‌ي تيم تهيه‌كننده حاكي از آن بود كه راز بقا و پيشرفت براي شركت سهامي خدمات اينترنتي حضور زنان است. او پي برده است كه انتخاب نام زنانه و طراحي وب‌سايتي با رنگ‌ها و طرح‌هاي زنانه به جلب اعتماد زنان و ورودشان به «آشلي مديسون» مي‌افزايد. براي همين مقصود تا مدت‌ها كمپاني مزبور اين شايعه‌ي عمومي را نيز انكار نمي‌كرد كه شركت فوق توسط يك زن اداره مي‌گردد.