دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

تلاش برای تبلیغ اسلام معتدل با "ویسکی اسلامی" !

این فعال کویتی چندی پیش نیز بهترین روش مقابله با زنا در کویت را راه اندازی و افتتاح فاحشه خانه های رسمی اعلام کرد و گفت: باید هر چه سریع تر دخترک هایی روسی از مناطقی همچون چچن خریداری شود.
 


 

به گزارش شیعه آنلاین، خانم "سلوی المطیری" یک فعال کویتی است که طی چند ماه اخیر با اظهارات جنجال آمیز خود موفق شده طی مدت بسیار کوتاهی به شهرت بسیار زیادی دست یابند.

او طی این چند ماه همواره مسائل و راهکارهای ساختی و عجیب غریبی را پیشنهاد می کند تا به قول خود بتواند "اسلام معتدل" را اجرا کند.

وی در جدید ترین اظهارات مشابه خود گفت: با هدف نزدیک تر کردن دیدگاه "لذت غربی" با "ارزش اسلامی و شرقی" باید به دنبال تولید "ویسکی اسلامی" که حلال است، باشیم.

این "ویسکی اسلامی" باید همان لذت و نعشگی را به انسان بدهد که ویسکی و دیگر مشروبات الکلی به انسان می دهد اما با این تفاوت که باید از مواد حلال و ساخته و تولید شود! لذا باید از نعنا، دارچین، اعشاب و سبزیجات مختلف و غیره برای ساخت این نوع مشروب الکلی حلال استفاده شود!

او در ادامه گفت: برای تأسیس کارگاه یا کارخانه‌ی تولید این "ویسکی اسلامی" از شهرداری کویت درخواست مجوز کرده ام. تا مجوز این کار صادر شود، کار تولید را آغاز خواهم کرد.

گفتنی است این فعال کویتی چندی پیش نیز بهترین روش مقابله با زنا در کویت را راه اندازی و افتتاح فاحشه خانه های رسمی اعلام کرد و گفت: باید هر چه سریع تر دخترک هایی روسی از مناطقی همچون چچن خریداری شود.