دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

پردرآمدترین‌ بازیگر زن ۲۰۱۱ جهان‌ +عکس

به گزارش از نشريه اقتصادي «فوربس» در گزارشي مربوط به پردرآمدترين بازيگران زن هاليوود، «آنجلينا جولي» را با درآمد ۳۰ ميليون دلاري در رتبه اول جای داد.

بیشتردرآمد آنجلينا جولي براي فيلم «سالت»‌ با مجموع فروش ۳۰۰ ميليون دلار و فيلم «گردشگر» (توريست) با فروش ۲۸۰ ميليون دلار بوده است.

«جولي» هم‌اكنون در حال آماده‌سازي و ساخت فيلم «در سرزمين خون و عسل» است كه با مضمون جنگ بوسني اولين تجربه كارگرداني او به حساب می آید و براي اكران در دسامبر آماده می شود.

او ساخت اين فيلم را كه داستان آن علاقه‌ يك مرد صرب به يك زن مسلمان در جنگ سال ۱۹۹۲ است، از ماه اكتبر سال گذشته در مجارستان آغاز كرده است. جولي علاوه ‌بر نگارش فيلم‌نامه و كارگرداني، در اين فيلم كه سال‌هاي ۹۵ ـ ۱۹۹۲ ميلادي را به‌تصوير مي‌كشد، نقش‌آفريني نیز میکند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، سارا جسيکا پارکر، بازيگر هاليوود با درآمد ۳۰ ميليون دلاري مشتركاً در رتبه اول اين فهرست قرار گرفته است.

بيشتر درآمد وي براي سريال «جنسيت و شهر»‌ بود که به‌عنوان تهيه‌کننده نيز با آن همکاري داشت.جنيفر آنيستون و ريس ويتراسپون نيز هريک با ۲۸ ميليون دلار در رتبه‌هاي بعدي اين فهرست قرار گرفته‌اند. جوليا رابرتز و کريستن استوارت ـ بازيگر فيلم «گرگ و ميش» ـ هريک درآمد ۲۰ ميليون دلاري را سال گذشته دريافت كردند و کاترين هيگل با ۱۹ ميليون دلار، کامرون دياز با ۱۸ ميليون دلار، ساندرا بولاک با ۱۵ ميليون دلار و مريل استريپ نيز با ۱۰ ميليون دلار درآمد ديگر بازيگران در اين فهرست هستند.

سال گذشته ساندرا بولاک با درآمدي بالغ بر ۵۶ ميليون دلار پردرآمدترين بازيگر زن هاليوود شناخته شده بود.