دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

ثروتمندان هالیوود پول خود را کجا ها خرج می کنند! + عکس

 
 
ثروتمندان هالیوود
دانیل رادکلیف
بازیگر مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» چندان اهل ولخرجی نیست، اما او که برای فیلم آخر خود 25 میلیون دلار دستمزد گرفته سال 2007 برای خرید پتویی مارک «Savior» که اختصاصی برای او طراحی شده بود، 17 هزار دلار پول خرج کرد.
 
 
ثروتمندان هالیوود
بیانسه
این خواننده برای شرکت در جوایز BET سال 2007 حدود 100 هزار دلار خرج خرید لباس خود کرد. او سال 2010 برای هدیه تولد 41 سالگی همسرش جی-زی دو میلیون دلار خرج کرد و اتوموبیل بوگاتی ویرون گرند اسپورت را که سریعترین خودرو جهان است برای او خرید
 
 
ثروتمندان هالیوود
استیون اسپیلبرگ
کارگردان معروف سال 1982 برای خریدن «رُزباد»، سورتمه معروف فیلم «همشهری کین» اورسن ولز 60 هزار و 500 دلار پول خرج کرد. اسپیلبرگ در این مورد گفته است: «همشهری کین کلاسیک‌ترین فیلم تاریخ است و این سورتمه نماد کیفیت در صنعت سینماست.»
 
 
ثروتمندان هالیوود
جاستین بیبر
این خواننده جوان که خیلی سریع به پول و شهرت رسید، برای هر دفعه آرایش موی خود مبلغ 750 دلار به آرایشگرش می‌پرداخت.
 
 
ثروتمندان هالیوود
مایک تایسونمایک تایسون که در فیلم «خماری» حضور داشت به جمع‌آوری و نگهداری ببر بنگال شهرت دارد. قیمت هر ببر بنگال 140 هزار دلار و هزینه نگهداری هر عدد در سال 125 هزار دلار است. او حتی برای خرید یک وان حمام مبلغ دو میلیون دلار هزینه کرده بود. چند وقت پیش او اعلام ورشکستگی کرد، اما چندی است وضع مالی‌اش رو به بهبودی گذاشته.
 
ثروتمندان هالیوود
سلین دیون
این خواننده برای اجرای موسیقی در سالن قصر سزار مبلغ دو میلیون دلار خرج قرار دادن دستگاه‌های مرطوب‌کننده در سالن کرد تا آب و هوای گرم لاس‌وگاس به تارهای صوتی‌اش صدمه نزند. این دستگاه در محل ایستادن خواننده رطوبت 55 درصد تولید می‌کرد.
 
ثروتمندان هالیوود
پی. دیدی
این خواننده برای تولد 16 سالگی پسرش در سال 2010 یک اتوموبیل مای‌باخ به قیمت 360 هزار دلار خرید. علاوه بر این یک چک به مبلغ 10 هزار دلار هم به او داد که پسرش آن را به زلزله‌زدگان هائیتی اهدا کرد.
 
 
ثروتمندان هالیوود
آنجلینا جولی
بازیگر معروف فیلم‌های «گردشگر» و «آقا و خانم اسمیت» سال 2007 برای دختر دو نیم ساله خود یک کیف چرم مارک والنتینو خرید. این کیف حدودا هزار و 800 دلار قیمت دارد، اما کیفی که جولی به دخترش هدیه داد بطور اختصاصی برای او طراحی شده بود و قیمت بالاتری داشت.
 
 
ثروتمندان هالیوود
کیم بیسینگر
بازیگر پردرآمد دهه 1980 و 1990 و برنده جایزه اسکار برای «محرمانه لس‌آنجلس» در سال 1989 در ایالت جورجیا هزار و 751 هکتار از شهر بارسلتون را خرید. گفته می‌شود این خرید 10 میلیون دلار برای او آب خورده است. او دلیل این خرید را مناسب بودن بارسلتون برای فیلمبرداری عنوان کرده بود.
 
ثروتمندان هالیوود
نیکلاس کیج
قبل از اینکه این بازیگر دچار مشکلات متعدد خانوادگی و مالی شود یکی از ولخرج‌ترین اهالی هالیوود بود. او صاحب یک جمجمه دایناسور به قدمت 65 میلیون سال است، علاوه بر این صاحب یک هواپیمای جت، دو کشتی تفریحی، سه قصر، دو جزیره در باهاماس، 15 عمارت در سراسر دنیا و 50 اتوموبیل اسپورت است.
 

منبع : خبرآنلاین